Контактна інформація (097) 576-22-88

Оптичний патч-корд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 10м чорний Duplex

Артикул: UPC10SCSC(MM)D(ON)BK
Виробники CMS
569.91 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Конструкція
Duplex
Тип
SC-SC
Довжина
10м
Опис

Патч-корд оптичний чорний SC-SC Duplex 10 метрів використовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів і абонентських розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: медіаконвертори, комутатори і свічі що підключають через SFP модуль. Для виготовлення патч-корду використовують мультимодове (Multi Mode) волокно OM3 (G50/125) виробництва американської компанії Corning, котре загортають в малодимну та безгалогенову оболонку (LSZH) діаметром 3 міліметри. Завдяки чорній LSZH оболонці патчкорд 10 метрів SC-SC MM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні оптичного конектора застосовується UPC полірування.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC10SCSC(MM)D(ON)BK
Волокно: ОМ3 (мультимод)
Конектор: SC-SC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 10
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 3
Колір: чорний
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 1м чорний Duplex
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
UPC-10FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
542.19 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3) 3м чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G62.5-OM1) 3м Duplex
Немає в наявності
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
UPC-15FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
701.58 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
UPC-10SCLC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
518.10 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3) 5м чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
UPC-10STLC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
542.19 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
UPC-20LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
836.88 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
UPC-30LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
1155.66 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex 2.0 мм Slim