Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Защіпка для SC Duplex (дуплекс)

Артикул: 95-400-03-BP
Виробники Corning
49.14 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Конектор LC, SM (3mm)
JC4PS3SWH
Конектор LC, SM (3mm)
33.60 грн.
Конектор Epoxy&Polish SC, MM (OM4+/OM4/OM3/OM2), чорний, Corning
Ковпачок для LC конекторів 1.6-2.0mm
Конектор Epoxy&Polish LC, SM (одномод), Corning
Защіпка для LC Duplex (дуплекс), TRIGGER, Corning
Ковпачок для SC конекторів 1.6-2.0mm
Конектор SC SM (3мм)
C-SC(SM)(AD)
Конектор SC SM (3мм)
33.60 грн.