Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Конектор LC, SM (3mm)

Артикул: JC4PS3SWH
32.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
SM
Тип
LC
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Защіпка для SC Duplex (дуплекс), Corning
Конектор Epoxy&Polish SC, MM (OM4+/OM4/OM3/OM2), чорний, Corning
Конектор SC SM (3мм)
C-SC(SM)(AD)
Конектор SC SM (3мм)
32.00 грн.
Защіпка для LC Duplex (дуплекс), TRIGGER, Corning
Конектор Epoxy&Polish LC, SM (одномод), Corning
Ковпачок для SC конекторів 1.6-2.0mm
Ковпачок для LC конекторів 1.6-2.0mm