Контактна інформація (097) 576-22-88

Набір кольорових оптичних пігтейлів LC/UPC 1.5 метри, SM, Easy strip, 12 шт. (Bl,Or,Gn,Br,Wh,Gr,Rd,Bk,Yl,Vl,Pk,Tq)

Артикул: PG-1.5LC(SM)(ON)Е-K12
Виробники CMS
674.88 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Тип полірування
UPC (Ultra Physical Contact)
Тип
LC
Опис

Набір кольорових оптичних пігтейлів 12 штук LC-UPC 1.5 метри SM застосовують для зварювання з волоконно-оптичним кабелем у патч-панелях (ODF), боксах та абонентських розетках для подальшої комутації з активним мережевим обладнанням.

Для виготовлення кольорових пігтейлів використовують одномодове волокно OS2 E9/125 виробництва американської компанії Corning, яке захищене негорючою і не схильною до корозії буферною оболонкою (FRNC) діаметром 0.9 міліметра. При виготовленні оптичних конекторів застосовується UPC полірування. Буферна оболонка "Easy Strip" легко знімається з оптичного волокна на всій довжині пігтейлу одним відрізком, що запобігає випадковому зламу волокна.

Завдяки FRNC оболонці одномодові кольорові пігтейли LC UPC 1.5 метри відповідають пожежним нормам і можуть застосовуватися при побудові ВОЛЗ у приміщенні серверної та ЦОД.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити кольорові оптичні пігтейли Single-mode у найкоротший термін. Можлива конфігурація по довжині, типу волокна, кольору буферу та типу конектора.


Артикул: PG-1.5LC(SM)(ON)Е-K12
Волокно: SM (OS2) E9/125
Полірування: UPC
Конектор: LC
Довжина, м.: 1.5
Оболонка: FRNC
Діаметр кабелю, мм.: 0.9 (+/- 0.05)
Кількість у пакунку: 12
Бренд: CMS
Виробництво: Україна

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip
96.20 грн.
Пігтейл SC/APC 1.5 м, SM, Easy strip
PGA-1.5SC(SM)(SO)Е
Пігтейл SC/APC 1.5 м, SM, Easy strip
58.46 грн.
ВО пігтейл FC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
Пігтейл FC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber