Контактна інформація (097) 576-22-88 0

ВО пігтейл SC/UPC, MM, OM3, Clearcurve®, 900µm, LSZH, 2 м

Артикул: 003901T4Z80002M_
Виробники Corning
520.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Опис

Конструкція буфера пігтейлів Corning:

  • V-G50 ClearCurve OM4 TB AQ (900 мкм)
  • V-G50 ClearCurve OM3 TB AQ (900 мкм)
  • V-G50 ClearCurve OM2 TB GN (900 мкм)
  • V-G62.5L/125 TB BL (900 мкм)
  • V-E9/125 ТБ TB (900 мкм)

Низьке виділення диму (IEC 61034 і EN 50268) і без виділення галогенів (LSZH)

Вогнестійкість (IEC 60332-3C і EN 50266-2-4)

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО пігтейл SC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 2 м, Corning
Пігтейл FC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)E
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
124.80 грн.
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM3)
PG-1.5LC(MM)(ON)C
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM3)
104.00 грн.
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(ON)E
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip
104.00 грн.
Пігтейл ST/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber