Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Набір кольорових оптичних пігтейлів SC/UPC 1.5 метри, MM (OM3), Easy strip, 4 шт. (Bl,Or,Gn,Br)

Артикул: PG-1.5SC(MM)(ON)E-K4
Виробники CMS
540.80 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Тип полірування
UPC (Ultra Physical Contact)
Тип
SC
Опис

Набір кольорових оптичних пігтейлів 4 шт. SC-UPC 1.5 метри MM застосовують для зварювання з волоконно-оптичним кабелем у патч-панелях (ODF), боксах та абонентських розетках для подальшої комутації з активним мережевим обладнанням.

Для виготовлення кольорових пігтейлів використовують багатомодове волокно OM3 G50/125 виробництва американської компанії Corning, яке захищене негорючою і не схильною до корозії буферною оболонкою (FRNC) діаметром 0.9 міліметра. При виготовленні оптичних конекторів застосовується UPC полірування. Буферна оболонка "Easy Strip" легко знімається з оптичного волокна на всій довжині пігтейлу одним відрізком, що запобігає випадковому зламу волокна.

Завдяки FRNC оболонці мультимодові кольорові пігтейли SC UPC 1.5 метри відповідають пожежним нормам і можуть застосовуватися при побудові ВОЛЗ у приміщенні серверної та ЦОД.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити кольорові оптичні пігтейли Multimode у найкоротший термін. Можлива конфігурація по довжині, типу волокна, кольору буферу та типу конектора.


Артикул: PG-1.5SC(MM)(ON)E-K4
Волокно: MM (OM3) G50/125
Полірування: UPC
Конектор: SC
Довжина, м.: 1.5
Оболонка: FRNC
Діаметр кабелю, мм.: 0.9 (+/- 0.05)
Кількість у пакунку: 4
Бренд: CMS
Виробництво:

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)E
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
124.80 грн.
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
Пігтейл FC/APC 1.5 м, SM, Easy strip
PGA-1.5FC(SM)(SO)E
Пігтейл FC/APC 1.5 м, SM, Easy strip
66.00 грн.
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(ON)E
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip
104.00 грн.
ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH,2 м, Corning