Контактна інформація (044) 576-22-88

Набір кольорових пігтейлів LC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, для 8 волокон, (Bl,Or,Gn,Br,Wh,Gr,Rd,Bk)

Артикул: PG-1.5LC(SM)(FW)Е-K8
Виробники FiberWell
0.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
E9/125 SM (OS2)
Тип
LC
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Шафа 19",18U, 620х800х876 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Сплайс-касета для 24-х з’єднань
Немає в наявності
ВО кабель універсальний U-BQ(ZN)BH 4E9/125 OS2, Corning
Немає в наявності
З’єднувач витої пари екранований, cat.5е
Немає в наявності
Шафа 24U 800х820, чорна (ніжки, заземлення) MG
Немає в наявності
ВО кабель універсальний A-DQ (BN) H 8E9/125 OS2
Немає в наявності
Патч-панель LANS під 24 мод, 1U, 19", Corning
Рамка одинарна 86х86 мм під вставку 50х50, EPNew
Немає в наявності
Термостат компактний Klinkman
Немає в наявності
Блок 19" на 9 роз. нім. станд., 16А, 1U
KD-GER(16)N1009WPSB19A
Блок 19" на 9 роз. нім. станд., 16А, 1U
0.00 грн.
Немає в наявності
Патч-корд FTP, 1 м, кат. 5e, червоний
Немає в наявності
Утримувач плінтів настінний на 110 пар, EPNew
Немає в наявності
Шнур живлення для комп’ютера (С13-СEE 7/7), L = 3м, 3х0, 75мм2
Немає в наявності