Контактна інформація (044) 576-22-88

FiberWell

http://www.fiberwell.com/

Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3FCFC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Simplex
86.13 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
187.11 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Simplex
UPC-5FCFC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Simplex
93.69 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
UPC-1FCLC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
193.05 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2FCLC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
214.11 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
UPC-3FCLC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
235.17 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 100м Duplex
UPC-100FCLC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 100м Duplex
1133.19 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex
UPC-3FCLC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex
159.30 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3FCLC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
79.65 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
UPC-10SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
359.10 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
UPC-15SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
464.40 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
UPC-20SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
569.70 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
UPC-15STLC(MM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
487.89 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1STLC(SM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
131.49 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2STLC(SM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
138.78 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 1м Duplex
UPC-1STSC(МM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 1м Duplex
193.05 грн.