Контактна інформація (097) 576-22-88 0

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м

Артикул: 050502T5Z20002M_
Виробники Corning
2200.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

  • Тип роз’єму LC Duplex
  • Накінечник керамічний
  • Полірування UPC
  • Корпус з композитного матеріалу
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex Slim
UPC-10STLC(MM)D(ON)S
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex Slim
756.80 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 0.5м чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex Slim
UPC-3FCLC(MM)D(ON)S
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex Slim
430.40 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3) 5м Duplex
UPC-5STST(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3) 5м Duplex
554.40 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Simplex
UPC-1FCFC(MM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Simplex
169.20 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 0.5м Duplex Slim 2.0 мм
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 1м чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
UPC-3SCSC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
400.00 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
UPC-15SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
821.20 грн.