Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м

Артикул: 050502T5Z20002M_
Виробники Corning
1512.50 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

  • Тип роз’єму LC Duplex
  • Накінечник керамічний
  • Полірування UPC
  • Корпус з композитного матеріалу
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3), 2.0 м,чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 30 м,чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex чорний
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
UPC-15STLC(MM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
496.93 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 8м Duplex
UPC-8SCLC(МM)D(AD)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 8м Duplex
278.58 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
UPC-1FCLC(MM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
157.58 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
UPC-2LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
194.15 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G62.5-OM1) 1м Duplex
Немає в наявності
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 6м Duplex
UPC-6SCLC(МM)D(AD)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 6м Duplex
242.00 грн.
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, 3.0 м, Corning
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 5м Duplex, 2мм
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м