Контактна інформація (097) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м

Артикул: E797902TNZ20001M
Виробники Corning
1983.30 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Pretium EDGE ® Solutions патч-корди не вимагають зміни полярності, відповідають високій щільності розміщення, відповідають вимогам MDA і EDA і забезпечують 50-відсоткове скорочення в об’єму кабелів в порівнянні з традиційними дуплексними патч-кордами. Дуже  гнучкий,  2-волокна об’єднаних в одному кабелі спрощують організацію патч-кордів, покращують циркуляцію повітря.

 

Файли:


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, 2.0 м, Corning
Немає в наявності
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2STLC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
287.10 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex чорний
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 3м чорний Duplex
Патчкорд MTRJ/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 1.5м чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex Slim 2.0 мм
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1.5м
Немає в наявності
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 0.25м чорний Simplex
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
UPC-1STLC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
255.42 грн.