Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м

Артикул: E797902TNZ20001M
Виробники Corning
1622.70 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Pretium EDGE ® Solutions патч-корди не вимагають зміни полярності, відповідають високій щільності розміщення, відповідають вимогам MDA і EDA і забезпечують 50-відсоткове скорочення в об’єму кабелів в порівнянні з традиційними дуплексними патч-кордами. Дуже  гнучкий,  2-волокна об’єднаних в одному кабелі спрощують організацію патч-кордів, покращують циркуляцію повітря.

 

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, 2.0 м, Corning
Немає в наявності
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, 1.0 м, Corning
Немає в наявності
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 2м Duplex, 2мм
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1.5м
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 1м Duplex 2мм
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м