Контактна інформація (097) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м

Артикул: E797902TNZ20001M
Виробники Corning
2223.70 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Pretium EDGE ® Solutions патч-корди не вимагають зміни полярності, відповідають високій щільності розміщення, відповідають вимогам MDA і EDA і забезпечують 50-відсоткове скорочення в об’єму кабелів в порівнянні з традиційними дуплексними патч-кордами. Дуже  гнучкий,  2-волокна об’єднаних в одному кабелі спрощують організацію патч-кордів, покращують циркуляцію повітря.

 

Файли:


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
UPC-30LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
1356.05 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2FCFC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
348.91 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 3м чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
UPC-5FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
454.73 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 3м Duplex
UPC-3FCLC(MM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 3м Duplex
261.59 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
UPC-10FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
640.47 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 15м чорний Duplex
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
UPC-15FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
826.21 грн.
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, 3.0 м, Corning
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex Slim 2.0 мм