Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний LC/UPC-LC/UPC SM 1.5 м Duplex

Артикул: UPC-1.5LCLC(SM)D(ON)
Виробники CMS
225.70 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
1.5м
Опис

Оптичний патч-корд LC-LC Duplex 1.5 метри виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 3 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 1.5 метрів LC-LC SM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-1.5LCLC(SM)D(ON)
Волокно: SM (одномод)
Конектор: LC/LC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 1.5
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 3
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex чорний
UPC-3FCFC(SM)D(ON)BK
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex чорний
354.83 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1SCSC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1м Duplex
217.56 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20SCSC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 20м Duplex
526.88 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex чорний
UPC-10SCLC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex чорний
399.60 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1.5м Simplex
UPC-1.5SCFC(SM)S(FW)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1.5м Simplex
122.10 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1м Simplex
UPC-1SCSC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1м Simplex
108.78 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3FCLC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
133.94 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 50м Duplex
UPC-50FCFC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 50м Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 2м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 2м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5SCFC(SM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
298.96 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Simplex
UPC-5FCFC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Simplex
167.24 грн.