Контактна інформація (044) 576-22-88

Набір кольорових пігтейлів FC/UPC 1.5 m, SM, Easy strip, для 4 вол. (Bl,Or,Gn,Br)

Артикул: PG-1.5FC(SM)(FW)E-K4
Виробники FiberWell
164.16 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Тип полірування
UPC (Ultra Physical Contact)
Тип
FC
Опис

Пігтейл служить для оконечіванія оптичних волокон методом зварювання неоконцованних волокон оптичного кабелю і пігтейлів. Після чого волокно вставляється в адаптер відповідного типу.

Буфер "Easy strip" - спрощена зачистка волокна.

Набір включає 4 кольорових пігтейла.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО пігтейл FC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
Пігтейл SC/APC 1.5 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
70.20 грн.
ВО пігтейл SC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 2 м, Corning
ВО пігтейл ST/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning