Контактна інформація (044) 576-22-88

Набір кольорових пігтейлів SC/UPC 1.5 m, (SM), Easy strip, для 12 волокон, (Bl,Or,Gn,Br,Wh,Gr,Rd,Bk,Yl,Vl,Pk,Tq)

Артикул: PG-1.5SC(SM)(ON)Е-K12
Виробники CMS
469.80 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Тип полірування
UPC (Ultra Physical Contact)
Тип
SC
Опис

Пігтейл служить для оконечіванія оптичних волокон методом зварювання неоконцованних волокон оптичного кабелю і пігтейлів. Після чого волокно вставляється в адаптер відповідного типу.

Буфер "Easy strip" - спрощена зачистка волокна.

Набір включає 12 кольорових пігтейла.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
PGA-1.5FC(SM)(SO)Е
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
44.55 грн.
Пігтейл SC/APC 1.5 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e
ВО пігтейл FC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
ВО пігтейл SC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 2 м, Corning