Контактна інформація (044) 576-22-88

Пігтейл SC/APC 1.5 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e

Артикул: PGA-1.5SC(SM)(ON)ЕC
Виробники CMS
29.70 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Тип полірування
APC (Angled Physical Contact)
Тип
SC
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
84.24 грн.
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
84.24 грн.
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
PGA-1.5FC(SM)(SO)Е
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
44.55 грн.
ВО пігтейл ST/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
PGA-1.5SC(SM)(SO)Е
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
42.66 грн.
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
Пігтейл ST/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber