Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Пігтейл оптичний SC/APC 1.5 метри, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e

Артикул: PGA-1.5SC(SM)(ON)EC
Виробники CMS
41.80 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Тип полірування
APC (Angled Physical Contact)
Тип
SC
Опис

Оптичний пігтейл SC-APC 1.5 метри SM застосовують для зварювання з волоконно-оптичним кабелем у патч-панелях (ODF), боксах та абонентських розетках для подальшої комутації з активним мережевим обладнанням.

Для виготовлення пігтейлу використовують одномодове волокно OS2 E9/125 виробництва американської компанії Corning, яке захищене негорючою і не схильною до корозії буферною оболонкою (FRNC) діаметром 0.9 міліметра. При виготовленні оптичного конектора застосовується APC полірування. Буферна оболонка "Easy Strip" легко знімається з оптичного волокна на всій довжині пігтейлу одним відрізком, що запобігає випадковому зламу волокна.

Завдяки оболонці FRNC одномодовий пігтейл SC APC 1.5 метри відповідає пожежним нормам і може застосовуватися при побудові ВОЛЗ у приміщенні серверної та ЦОД.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні пігтейли Single-mode у найкоротший термін. Можлива конфігурація по довжині, типу волокна, кольору та типу конектора.


Артикул: PGA-1.5SC(SM)(ON)ЕC
Волокно: SM (OS2) E9/125
Полірування: APC
Конектор: SC
Довжина, м.: 1.5
Оболонка: FRNC
Діаметр кабелю, мм.: 0.9 (+/- 0.05)
Бренд: CMS

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH,2 м, Corning
ВО пігтейл SC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 2 м, Corning
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)E
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
118.56 грн.