Контактна інформація (097) 576-22-88

Комплект 12 кольрових пігтейлів SC/UPC SM (OS2) та сплайс-касета стандартна з тримачем 12 термоусад.гільз, Corning

Артикул: SP12-58R-S8
Виробники Corning
4625.55 грн./пак
Ціна з ПДВ
В наявності
Опис

  • Волокна мають 900 мкм буфер з оболонкою (Easy Strip) яка легко знімається і ми отримуємо волокно в буфері 250мкм.
  • Усі 12 пігтейлів мають колір за стандартом Telcordia на обох оболонках 900 мкм і 250 мкм

Довжина пігтейлів 2 метри

  • 1.2м в оболонці 250мкм
  • 0.8м в оболонці 900мкм

У комплекті поставляється касета з кришкою.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH,2 м, Corning
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
88.92 грн.
ВО пігтейл ST/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
PGA-1.5SC(SM)(SO)Е
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
45.03 грн.