Контактна інформація (097) 576-22-88

Пігтейл оптичний SC/APC 1.5 метри, SM, Easy strip

Артикул: PGA-1.5SC(SM)(SO)Е
Виробники Sofetek
52.14 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип
SC
Опис

Оптичний пігтейл SC-APC 1.5 метри SM застосовують для зварювання з волоконно-оптичним кабелем у патч-панелях (ODF), боксах та абонентських розетках для подальшої комутації з активним мережевим обладнанням.

Для виготовлення пігтейлу використовують одномодове волокно OS2 E9/125, яке захищене буферною оболонкою діаметром 0.9 міліметра. При виготовленні оптичного конектора застосовується APC полірування. Буферна оболонка "Easy Strip" легко знімається з оптичного волокна на всій довжині пігтейлу одним відрізком, що запобігає випадковому зламу волокна.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні пігтейли Single-mode у найкоротший термін. Можлива конфігурація по довжині, типу волокна, кольору та типу конектора.


Волокно: SM (OS2) E9/125
Полірування: APC
Конектор: SC
Довжина, м.: 1.5
Діаметр кабелю, мм.: 0.9 (+/- 0.05)

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО пігтейл ST/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
ВО пігтейл FC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
102.96 грн.
ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH,2 м, Corning