Контактна інформація (044) 576-22-88

CMS

Компанія CMS заснована в 1998 році. Основний напрямок діяльності — дистрибуція мережевого обладнання.

За роки роботи компанія стала одним з провідних постачальників пасивного мережевого обладнання на ринку України, географічно охоплюючи всі регіони країни.

Компанія CMS є дистриб’ютором як провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання, так і молодих, що активно розвиваються. Саме тому компанія може запропонувати своїм клієнтам повний спектр обладнання, яке може задовольнити практично будь-яким вимогам замовника.

Компанія розвиває і власне виробництво. Під торговою маркою CMS випускаються монтажні шафи (настінні та підлогові), серверні стійки, настінні кронштейни, аксесуари до монтажного обладнання, оптичні патч-панелі і бокси.

Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 0.25м чорний Simplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex, Slim (2 mm)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex
UPC-1LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex
172.70 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 1м Duplex, 2мм
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 2м Duplex, 2мм
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 3м Duplex, 2мм
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 5м Duplex, 2мм
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
UPC-1SCLC(МM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
172.70 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 5.0 м,чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 3.0 м,чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
218.08 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
UPC-3FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
239.53 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
UPC-10LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
365.75 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
UPC-20LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
639.10 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
UPC-2LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
194.15 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
UPC-30LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
794.75 грн.