Контактна інформація (097) 576-22-88

ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 2 м

Артикул: F000201G1Z09002M
Виробники Corning
171.60 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Тип полірування
UPC (Ultra Physical Contact)
Тип
LC
Опис
    Оптичний пігтейл (pigtail) буквально «поросячий хвіст», являє собою короткий відрізок оптичного волокна, кінець з одного боку оптичним конектором. Використовується в оптичних кросах для підварювання до волокон оптичного кабелю та підключення їхньої кінець частини до оптичних адаптерів, закріплених на лицьовій панелі кросу. Оптичні пігтейли розрізняють за типом волокна та типом оптичного конектора. Для виготовлення пігтейлів використовують оптичне волокно у вторинному покритті буферному товщиною 900 мкм.

    Низьке виділення диму (IEC 61034 та EN 50268) та без виділення галогенів (LSZH)
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Пігтейл SC/APC 1.5 м, SM, Easy strip
PGA-1.5SC(SM)(SO)Е
Пігтейл SC/APC 1.5 м, SM, Easy strip
52.14 грн.
Пігтейл FC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
ВО пігтейл SC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 2 м, Corning
ВО пігтейл ST/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning