Контактна інформація (044) 576-22-88

Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber

Артикул: PG-1.5LC(MM)(ON)Е
Виробники CMS
70.20 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Тип полірування
UPC (Ultra Physical Contact)
Тип
LC
Опис

Пигтейл виготовлений на кабелі марки Corning з волокном ОМ3

Мінімальне замовлення 1шт, в упаковці 12шт.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
70.20 грн.
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
84.24 грн.
ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH,2 м, Corning