Контактна інформація (097) 576-22-88 0

ВО пігтейл FC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м

Артикул: 005401R4Z31001M
Виробники Corning
70.40 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Опис

Конструкція буфера пігтейлів Corning:

  • V-G50 ClearCurve OM4 TB AQ (900 мкм)
  • V-G50 ClearCurve OM3 TB AQ (900 мкм)
  • V-G50 ClearCurve OM2 TB GN (900 мкм)
  • V-G62.5L/125 TB BL (900 мкм)
  • V-E9/125 ТБ TB (900 мкм)

Низьке виділення диму (IEC 61034 і EN 50268) і без виділення галогенів (LSZH)

Вогнестійкість (IEC 60332-3C і EN 50266-2-4)

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
Пігтейл FC/APC 1.5 м, SM, Easy strip
PGA-1.5FC(SM)(SO)E
Пігтейл FC/APC 1.5 м, SM, Easy strip
66.00 грн.
Адаптер LC/LC, MM, Simplex
ADLCMS(FW)
Адаптер LC/LC, MM, Simplex
20.00 грн.
Патч-корд армований SC/UPC-SC/UPC SM 10м Duplex
ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH,2 м, Corning
Поворотна рама до шафи MGSWA 6U
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM3)
PG-1.5LC(MM)(ON)C
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM3)
104.00 грн.
Поворотна рама до шафи MGSWA 9U
ВО пігтейл ST/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 2 м, Corning
ВО пігтейл ST/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning