Контактна інформація (097) 576-22-88 0

ВО пігтейл LC/UPC, MM, OM3, Clearcurve®, 900µm, LSZH, 2 м

Артикул: F000301T4Z80002M
Виробники Corning
246.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Тип полірування
UPC (Ultra Physical Contact)
Тип
LC
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО пігтейл FC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
Пігтейл LC/UPC 1м, MM (OM3), Easy Strip
PG-1LC(MM)(ON)E
Пігтейл LC/UPC 1м, MM (OM3), Easy Strip
106.60 грн.
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(ON)E
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip
106.60 грн.
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)E
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
127.92 грн.
ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH,2 м, Corning
Пігтейл ST/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber