Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО пігтейл LC/UPC, MM, OM3, Clearcurve®, 900µm, LSZH, 2 м

Артикул: F000301T4Z80002M
Виробники Corning
162.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
PGA-1.5SC(SM)(SO)Е
Пігтейл FC / APC 1.5 m, SM, Easy strip
42.66 грн.
ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH,2 м, Corning
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
70.20 грн.