Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО пігтейл SC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 2 м

Артикул: 005801R4Z31002M_
Виробники Corning
329.40 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Опис
Оптичний пігтейл - це шматок оптоволоконного кабелю з оптоволоконним роз'ємом на одному кінці, і, очевидно, саме через те, що другий кінець,  залишається вільним, кабель і отримав таке цікаве найменування. Pigtails - при дослівному перекладі з англійської означає «поросячий хвостик» Використовується для зварювання з волокном усередині оптичної патч-панелі або оптичного боксу, та подальшого підключення до обладнання для передачі сигналу.

ТТХ
  • Зовнішній діаметр кабелю 0.9 мм
  • Колір жовтий
  • Матеріал оболонки LSZH (Low Smoke Zero Halogen)
  • Довжина 2 метри
  • Оптичний роз'єм SC
  • Оптичне волокно одномодове OS2
  • Діапазон температур, встановлення від -5°C до 50°C
  • Діапазон робочих температур від -10°C до 60°C
  • Температурний діапазон зберігання від -10°C до 60°C
Файли для завантаження
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
70.20 грн.
Пігтейл ST/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH,2 м, Corning
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
84.24 грн.
Пігтейл SC/APC 1.5 m, SM, Easy strip, волокно Corning SMF28e