Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Пігтейл оптичний FC/APC 1.5 метри, SM, Easy strip

Артикул: PGA-1.5FC(SM)(SO)E
Виробники Sofetek
66.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип
FC
Опис

Оптичний пігтейл FC-APC 1.5 метри SM застосовують для зварювання з волоконно-оптичним кабелем у патч-панелях (ODF), боксах та абонентських розетках для подальшої комутації з активним мережевим обладнанням.

Для виготовлення пігтейлу використовують одномодове волокно OS2 E9/125, яке захищене буферною оболонкою діаметром 0.9 міліметра. При виготовленні оптичного конектора застосовується APC полірування. Буферна оболонка "Easy Strip" легко знімається з оптичного волокна на всій довжині пігтейлу одним відрізком, що запобігає випадковому зламу волокна.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні пігтейли Single-mode у найкоротший термін. Можлива конфігурація по довжині, типу волокна, кольору та типу конектора.


Волокно: SM (OS2) E9/125
Полірування: APC
Конектор: FC
Довжина, м.: 1.5
Діаметр кабелю, мм.: 0.9 (+/- 0.05)

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Пігтейл FC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
ВО пігтейл ST/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)E
Пігтейл LC/UPC 1.5 м, MM (OM4), Easy Strip
124.80 грн.
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(ON)E
Пігтейл SC/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip
104.00 грн.
Пігтейл ST/UPC 1.5 м, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber